We wtorek 21 sierpnia pszczelarze Ziemi Piotrkowskiej: Stanisław Ból, Czesław Korpysa, Józef Kołaczek, Piotr Robaszek z Małżonką, Ryszard Zatyka z małżonką oraz Łukasz Kotlewski byli w Telewizji Polskiej w Warszawie i uczestniczyli w nagraniu programu „Sprawa dla repotrera” Pani Elżbiety Jaworowicz. Program poprzedził reportarz z udziałem pszczelarzy i ich rodzin zrealizowany w Pasiece Zarodowej w Kocierzowach. W programie przedstawione zostały problemy polskiego pszczelarstwa oraz przekazany APEL przedstawicielowi Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w którym zawartych jest 8 najważniejszych spraw, jakimi powinno zająć się Ministerstwo w najbliższym czasie, aby pomóc polskim pszczołom i aby pszczelarstwo w naszym kraju nie napotykało barier i przeszkód. Obszerny artykuł na ten temat ukazał się w sobotnio-niedzielnym wydaniu Naszego Dziennika”.

Program będzie można obejrzeć w programie TVP 1 p. Elżbiety Jaworowicz „Sprawa dla Reportera” dnia 30 sierpnia (czwartek) br. o godzinie 21.00.

Zapraszamy wszystkich do oglądania.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMinister rolnictwa wydał wyrok śmierci na pszczoły
Następny artykułRzeka miodu zza wschodniej granicy płynie do Polski
Wspólnie z żoną od 18 lat pasjonujemy się pszczelarstwem. Zajmujemy się pozyskiwaniem od pszczół miodu wysokiej jakości, wosku, kitu pszczelego, tworzeniem odkładów pszczelich, hodowlą matek. Wyprodukowany miód pochodzący zresztą z terenów ekologicznych, cechuje gwarancja jakości, wypracowana przez szereg lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ